W związku z bardzo dużą ilością zamówień, w razie pytań proszę o telefon

513-790-384

Dziękuje:)

Opcje przeglądania

Niezbędnym akcesorium dla psa w miejskiej dżungli jest porządna smycz. Oj trudno ją znaleźć gdy w gąszczu budynków i na łonie natury, dajemy jej popalić. Ale już spieszymy z pomocą! Do waszej dyspozycji przekazujemy dwa najpopularniejsze rozwiązania, smycze miejskie z rączką bez regulacji, oraz smycze przepinane o większej długości dla obierzy światów. Pamiętajcie by dobrać smycz do umiejętności psa, oraz do warunków w jakich codziennie spacerujecie.

Dla ułożonych piesków lubiących bliskość opiekuna polecamy smycze miejskie, które świetnie sprawdzą w miejskiej dżungli, są lekkie wystarczająco długie a przy tym nie zajmują dużo miejsca.

Dla piesków aktywnych które muszą pozwiedzać i sprawdzić każdy kąt rekomendujemy smycze przepinane które możecie sobie dowolnie modyfikować- skracać lub wydłużać wg potrzeby, posiadają dwa karabińczyki przez co można je dowolnie przepinać. Są wystarczająco długie by pieseł czuł swobodę a przy tym dają wam kontrole na wypadek różnych nieoczekiwanych sytuacji ;)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl