W razie potrzeby kontaktu proszę o telefon pod nr 513790384

Opcje przeglądania

Szelki dla psa to propozycja dla milusińskich którym nie w smak jest nosić coś na szyi. Szelki dzięki swojej konstrukcji nie sprawiają dyskomfortu psu, można je dokładnie dopasować a jednocześnie nie przeszkadza psinie w trakcie spaceru.

Szelki oferujemy w dwóch wariantach dla spokojnych i temperamentnych. Dla tych pierwszych psów proponujemy szelki guard które umożliwiają psu panowanie nad sytuacją a jednocześnie przez to że pies się słucha powoduje że spacer jest przyjemny i komfortowy dla obu stron.

Dla tych mniej ułożonych i bardziej stanowczych proponujemy szelki easy walk które zapinane są z przodu, dzięki czemu pieski które ciągną mają problem z dyscypliną są w stanie iść z właścicielem pod kontrolą. Pies nie jest w stanie ciągnąć smyczy tak jakby tego sobie życzył. Szelki powodują że piesek odwraca się do nas przez co nie może fizycznie ciągnąć mocno smyczy.

Natomiast dla piesków delikatnych, miniaturowych lub królewskiego rodu oferujemy szelki bezuciskowe z oddychającej siateczki, są niezwykle wygodne a przy tym nie przeszkadzają w trakcie spaceru, dzięki czemu nawet maluchy mogą się wylatać do woli!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl